Vijfjarig jubileum van Jan Boes

Onze Projectleider, Jan Boes, viert vandaag zijn vijfjarig jubileum bij Cervitech. Van harte gefeliciteerd, Jan!

Tijdens deze vijf jaar heeft Jan Boes zich als een waardevolle aanwinst voor ons bedrijf bewezen. Hij blijft ons team ondersteunen met zijn innovatieve oplossingen en kennis. Als Projectleider draagt Jan Boes actief bij aan het ‘verglazen’ van dorpen en steden, waarbij hij vooral verantwoordelijk is voor het aansluiten van zowel laagbouw als hoogbouw. Zijn toewijding aan deze taak is groot. Hij gaat altijd proactief op zoek naar oplossingen en weet elke obstakel te overwinnen.

We waarderen Jan Boes niet alleen als een uitstekende professional, maar ook als een toegewijde collega die een belangrijke rol speelt in het succes van ons team. We kijken uit naar veel meer jaren van samenwerking en succes onder zijn leiding.

Deel dit bericht
error: Content is protected !!